Čarodějnice v družině

Dne 30.dubna se slétli čarodějnice i čarodějové ze všech tří oddělení na terase naší školy, aby se utkali v „Čarodějnickém šestiboji“. Své síly a schopnosti si poměřili v různých zábavných disciplínách, kterými byly: ruka šmátralka, zážitková kuchyně, míchání lektvarů, let čarokoštětem, netopýří kuželky a pátračka. Tyto disciplíny postupně plnili a sbírali body do své hrací karty. Na jednotlivých stanovištích pomáhali žáci z 2. stupně, kteří zde byli v roli rozhodčích. Po skončení akce byli všichni účastníci odměněni čarodějnickým náhrdelníkem, sladkostmi a pavoučím lízátkem, který si sami vyrobili.

Děti, které v průběhu týdne plnily také další čarodějnické úkoly ve svých družinách, získaly „Čarodějnický výuční list“.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít