Štafetový pohár

Žáci 2.-5. ročníku se zúčastnili 23. 4. 2024 ŠTAFETOVÉHO POHÁRU na stadionu v Dobrušce. Běžely se čtyři štafety: smíšené družstvo 4 dívek a 4 chlapců 2.-3. ročníku, smíšené družstvo 4 dívek a 4 chlapců 4.-5. ročníku a dvě štafety 8 závodníků 2.-5. ročník. V prvních dvou štafetách běželi jednotlivci 100 m, v druhých dvou 200 m. Závody byly výborně zorganizované a skvělá sportovní atmosféra povzbudila všechny běžce k nejlepšímu výkonu.

Po ránu nás potrápily mráz a zima, ale během dopoledne sluníčko hřálo a celkově počasí přispělo k pěknému zážitku.

Touto cestou posílám pochvalu všem běžcům z naší školy za odvahu a skvělý sportovní výkon, protože běžet po zimním období takový závod není vůbec snadné. 

Natrénujeme a příště do toho půjdeme znovu! :-)

-JP-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít