Den Země ve 3. A

Ve čtvrtek 18. dubna třída 3. A využila nabídky interaktivního programu, který připravily zaměstnankyně DDM Dobruška v rámci Dne Země. Program s názvem „Samá voda“ trval jednu hodinu. Žáci v malých skupinkách plnili úkoly s tématikou ekologie, fauny a flory v ČR a neživé přírody. Splněním úkolů se dozvěděli informace o vodě v přírodě a na planetě. 

Ve druhé části se prakticky seznámili se zajímavostmi z oblasti včelařství a života včel. Mohli si prohlédnout i vyzkoušet některé předměty, které potřebuje včelař při své práci.

-MH-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít