Lyžařský kurz 2024

Na lyžařský kurz se tento rok vypravily třídy 7. A a 7. B spolu s učiteli Martinou Hepnarovou, Janem Chmelařem, Jarmilou Kučerovou a instruktorem Tomášem Kučerou.

Kurz začal v neděli 4. února, obě třídy se nachystaly do autobusu a odjely do Deštného v Orlických horách do penzionu Anička. Hned po příjezdu jsme se ubytovali a měli volný program. Druhý den jsme kvůli dešti nelyžovali a šli jsme na procházku po Deštném. Třetí den jsme už vyrazili na svah lyžovat. Byli jsme rozřazeni do čtyř skupin. První skupina byli začátečníci a čtvrtá skupina byli ti, kteří umí lyžovat perfektně. Čtvrtý den jsme šli znovu na svah a pátý den odpoledne šel na lyže pouze ten, kdo chtěl. Večerky byly stanoveny na 21:30. Dostávali jsme různé svačiny a hráli jsme společenské hry. Bylo tam spoustu zábavy a samozřejmě se hodně drbalo. Poslední den (pátek 9. 2. 2024) už jsme jen balili kufry a ostatní lyžařské vybavení a po obědě jsme vyrazili autobusem zpět ke škole, kde si každý rodič přijel pro své dítě a odvezl ho domů.

Nela Zamastilová, 7. B

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít