Soutěž Peče celá škola zná své vítěze

Ve finálovém kole se v každé kategorii (1. a 2. stupeň) utkalo 5 soutěžících, kteří úspěšně prošli předchozími koly – pekli bábovky, muffiny a záviny. Zadáním posledního kola bylo upéct jednopatrový dort a ozdobit jej podle své fantazie. Porota opravdu neměla snadnou práci. Vybrat nejkrásnější a nejchutnější dort nebylo jednoduché, proto byla nakonec udělena dvě třetí, dvě druhá a jedno první místo. Napětí v sále při vyhlašování by se dalo krájet. Nejlepším amatérským pekařem a cukrářem v kategorii 1. stupeň se stala Sofie Mervartová z 1.A a v kategorii 2. stupeň Sára Zounarová z 8.B. Každý z deseti finalistů byl odměněn nejen krásnými cenami včetně originální zástěry s logem soutěže, ale vždy i bouřlivým potleskem. Děkujeme všem soutěžícím a samozřejmě i jejich rodičům za pomoc a podporu v této soutěži.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít