Týden s draky v červeném oddělení ŠD 1

Během celotýdenní akce nazvané „Drakiáda“ jsme si s dětmi užili příjemné podzimní dny. Všichni si vyrobili papírové draky, kterými odzdobili nástěnku vedle školní družiny. V parku jsme pátrali po ztracených dracích, hráli jsme na dračí poštu a nechyběly ani soutěže v namotávání draků a ve skládáni puzzle, kde dračí tématika též nechyběla. Jelikož se v poslední den naší akce slavil „Den stromů“ věnovali jsme naše povídání právě jim a jejich důležitosti. Vždyť i na strom nám papírový drak může ulétnout a my tak budeme vědět, na jaký musíme vlézt, abychom draka sundali. 

Barevné listí, sluníčko a papíroví draci k podzimu neodmyslitelně patří. Odměnou pro všechny zúčastněné byl příjemný zážitek, diplom na památku a sladké překvapení.

-EP-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít