Podzimní měsíce ve 3. A

Co se dělo během září a října ve třetím ročníku?  Třeťáci od září navštěvují plavecký kurz na bazéně v Dobrušce, kde se pod vedením zkušených lektorů učí plaveckým dovednostem. Líbilo se nám na náměstí, kde jsme si prohlédli vystavenou hasičskou techniku. Děti si vyzkoušely pohyb v zakouřeném prostoru stanu, kde nebylo vůbec nic vidět a špatně se tam dýchalo. Naštěstí to byla jen ukázka a my už teď víme, že by jsme doopravdický požár zažít nechtěli. Halloweenský den jsme si zpříjemnili výrobou občerstvení v podobě sladko – ovocných špízů. Podzim je nyní v plném proudu a tak ve třídě kromě počítání, psaní a čtení stále něco vyrábíme, malujeme, stříháme, lepíme a těšíme se co dalšího nám přinese!

-PŠ-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít