Drakiáda v modrém oddělení ŠD3

Přípravy se nesly v duchu vyrábění, kreslení a tvoření v průběhu celého prvního týdne. Děti se mohly dle zájmu zapojit do různých aktivit: vyráběly různé dráčky do soutěže „O nejoriginálnějšího draka“, vybarvovaly malé dráčky, ze kterých jsme pak připravili pátrací hru v parku i pro děti z 1. a 2. oddělení. Některé děti dokonce s pomocí paní vychovatelky vyráběly opravdové létací draky. Ve druhém týdnu už jsme se mohli vydovádět při pouštění našich draků, hrách a různých soutěžích. Všichni, kteří se zapojili do příprav, her a soutěží si zasloužili malou sladkou odměnu a diplom s pochvalou za splněné aktivity.

-MH-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít