První třída

Školní rok 2023/2024 byl zahájen v pondělí 4. září. Žáci první třídy se sešli i s rodičovským doprovodem v učebně ve 2. patře. Všech šestadvacet prvňáčků přivítala paní učitelka Markéta Schmoranzová, drobné dárečky děti dostaly také od pana starosty Miroslava Sixty a pana místostarosty Jana Špačka. S prázdnou nepřišla ani ředitelka školy paní Michaela Petráčková. Ve třídě bude pomáhat paní asistentka Lenka Šimonová, odpoledne se dětem bude věnovat ve družině paní vychovatelka Eva Petrová. Malou školní slavnost zpestřily svým vystoupením děti z kroužku flétniček pod vedením paní vychovatelky Dany Effenberkové. Prvním dnem ve škole děti provázely verše básničky Září:

Tak už nám to začíná,

penál, nůžky, svačina,

časně vstávat, brzy spát,

pěkně číst a počítat.

-PP-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít