V úterý 18.10. proběhlo ve škole setkání se zástupci středních škol, kterých bylo celkem 17. Přijít mohli žáci osmých a devátých tříd i se svými rodiči. Na začátku všechny mile uvítala paní učitelka Hana Novotná. Poté se krátce představili jednotliví zástupci středních škol. Na závěr byl prostor pro individuální dotazy žáků a jejich rodičů na stanovištích, informace o dnech otevřených dveří atd.  V příštím školním roce naše škola tuto akci pořádat nebude.  Napsala: Andrea Czubová, žákyně 8.r.  Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít