Žáci 8. B se 7. října vydali autobusem do Rychnova nad Kněžnou do pojízdného kamionu EDU.LAB. Měli prohlídku 3D tiskáren, měřili teploty přes infračervené světlo, rozebírali auto vřes virtuální realitu, prohlíželi si vnitřek SCANIE a dvě nová auta. Jedno z nich byl projekt žáků z Mladé Boleslavi. Dali do něj spalovací motor, offroadová kola, šnorchl, panoramatickou střechu a lepší tlumiče kol. Poté si mohli sednout do nového Enyaqu combi, které mělo také panoramatickou střechu, ale mělo elektrický motor. Z EDU.LABu se vrátili v 10:30 a učili se dál. V pátek se do Rychnova podívala ještě 8. A a 7. A, 7. B tam byla ve středu. Text psal Martin Jiroud z 8. B.  Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít