Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví stanoví, že je zakázána osobní přítomnost při vzdělávání, ledaže se děti, žáci a studenti, kterých se testování týká, podrobí preventivnímu testování ve školách s negativním výsledkem.

Ačkoliv je zmíněné testování pro mnoho lidí velkým „strašákem“, většina žáků naší školy přistupuje k této nemilé povinnosti zodpovědně a s respektem. Samotné testování probíhá v klidné atmosféře bez jakýchkoliv problémů.  Mnoho dětí se kupodivu na testování těší. Antigenní test je pro ně kreativním chemickým pokusem, který zpestří první pondělní a čtvrteční vyučovací hodinu. Zaměstnanci naší školy jsou také dvakrát týdně testováni. U žáků i zaměstnanců dosud nebyl zaznamenám žádný pozitivní výsledek Ag testů. Pevně doufáme, že tato příznivá situace potrvá i nadále a k žákům prvního stupně ve škole v brzké době přibudou i žáci druhého stupně.        -Mgr. Michaela Petráčková-

                                                                                  

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít