I v této složité době pořádá naše škola zajímavé projekty. Tento týden nás navštívila pracovnice Policie ČR paní Kacálková, která nejmladším dětem (1. a 3. třída) názorně prezentovala práci Policie ČR. Žáci se dozvěděli spoustu zajímavých informací, zhlédli video, ve kterém mohli sledovat policii v akci. Dostali malé dárečky a měli hodně zvídavých otázek, na které p. Kacálková trpělivě odpovídala. Po skončení besedy se většina chlapců usnesla, že jejich vysněným budoucím povoláním je působení v zásahové jednotce a patřičně se do této role o přestávce vžili. Děvčata zaujala práce psovoda.         Foto z projektu zde.                       Mgr.  Markéta Schmoranzová

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít