V úterý 20. 4. 2021 proběhlo na škole velké stěhování ve stylu „Kulový blesk“. Město Dobruška zajistilo a dodalo ke škole provizorní kontejnery na materiál, který byl uložen v dřevěné zahradní boudě na školním pozemku. Během 4 hodin bylo nutné vše vystěhovat a odnosit do připravených oranžových kontejnerů. Vzhledem k rozmáčenému terénu vypadalo stěhování jako likvidace následků po povodni v roce 1998. Na stěhování vydatně pomáhaly přítomným zaměstnancům školy dobrušské technické služby, kterým vedení školy tímto děkuje. Ráno 21. 4. pak zmizela i samotná bouda. Odstraněná hlína z pozemku bude navožena za bývalou střelnici, kde vytvoří přírodní svah na sáňkování dětí v zimě.                       Foto z akce zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít