Předvánoční atmosféra v 6.A, ŠD i v celé škole

Covidová vánoční besídka se konala v pátek 18.12. 2020 také v 6.A. Předvánoční atmosféru jsme si navodili nejen při češtině. Nechyběly pohádky, které bezesporu k tomuto období patří. Ani poezii jsme nenechali stranou. Děti krásně recitovaly básničku „Covidové rolničky“ a navíc ještě bezchybně určovaly všechny druhy slov, hledaly rýmy, počítaly verše jednotlivých slok. Den jsme společně zakončili vánoční besídkou. Děvčata se postarala o krásnou výzdobu, každý si vylosoval jeden  dáreček, nechybělo voňavé cukroví ani dobrá nálada při jeho ochutnávání, kdy si děti mohly na chvíli sundat roušku.

Besídku se scénkami a hudebními čísly si připravily děti ve III.A.  Ježíšek naděloval i ve IV.A. Ve školní družině se děti těšily na dárečky s novými stavebnicemi a hrami.  Před rozbalováním si stihly vyrobit perníkový zasněžený stromeček.

Pevné zdraví všem popřála online i paní ředitelka M. Petráčková a děti si poslechly tradiční píseň „Půlnoční „s bratry Neckářovými.                     Fotografie zde.                                                                                                                                                   Mgr. Petra Fialová

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít