Ve všech třídách 1. stupně  proběhl v pátek 4.12. čertovský den. Děti si připravily pěkné převleky. Měli jsme školu plnou čertíků a čertic, ale i andílky a dokonce malé Mikuláše. Ráno proběhly ve všech třídách různé čertovské aktivity.
Třída IV.A se podívala pomocí videoklipu do Pekla Čertovina.
Pak postupně ke všem třídám jednotlivě promluvil z interaktivní tabule Mikuláš s čertem a andělem. Anděl nechal dětem za dveřmi na chodbě dárečky a dobrůtky.
V druhé půlce dopoledne měli žáci svůj další program, například čtvrťáci přírodovědu, angličtinu a v rámci pracovních činností si vyrobili čerta, do kterého si mohli uložit nadílku a odnést domů.
Den ve škole se vydařil a líbil. I přes nasazené roušky dětem zazářily v očích čertovské plamínky.  I učitelé byli rádi, že se do školy vrátila tradiční společná školní akce,  ale trochu jinak než v minulých letech. Mnozí se mohli těšit na Mikuláše večer domů …
Fotografie z  čertovského dne si prohlédněte zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít