Pasování na čtenáře

Žáci 2. třídy byli ve čtvrtek 17. 9. 2020 pozváni do knihovny města Dobrušky, kde na ně čekala paní spisovatelka Božena Němcová a kněžna Zaháňská, aby je tak trochu vyzkoušely, zda se všichni naučili dobře číst, zda čtou již s porozuměním a mohou se stát čtenáři knihovny. V krásném prostředí knihovny pro ně milé paní knihovnice připravily nejprve úkol vyhledat správné věty k obrázkům z pohádek, což děti bavilo a zvládly velmi dobře. Pak každý přečetl ostatním kousek pohádky z pera paní Boženy, složil slib, že se bude ke knihám chovat vždy  hezky a byl slavnostně pasován na čtenáře.  Děti dostaly hezký dárek- průkaz čtenáře, odnesly si pamětní listinu se slibem a hezkou vzpomínku.

Děkujeme za krásnou motivující akci, pozvánku do světa knih. Fotografie najdete na tomto odkazu http://www.kulturadobruska.cz/foto-z-akci/rok-2020/pasovani-druhacku-na-ctenare-zs-pulicka-1860cs.html

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít