Ve čtvrtek 3. 9 . 2020 vyrazili naši šesťáci společně se svými třídními učitelkami, výchovnou poradkyní a metodičkou prevence do Orlických hor na adaptační soustředění na Jurášce . V letošním školním roce máme dvě šesté třídy, přibylo mnoho dětí z Pohoří, Ohnišova a z Podbřezí. Cílem výjezdu bylo vzájemné poznání a urychlení adaptace nově příchozích žáků do kolektivu. Děti plnily po dva dny zábavné a prožitkové úkoly. Mnoho času jsme trávili venku na čerstvém vzduchu, počasí nám přálo. Prošli jsme se na Čihalku, v pátek až k nově postavené rozhledně. Navštívili jsme krásný  Utzův betlém v Olešnici v Orlických horách  a místní muzeum. Adaptační kurz splnil svůj cíl a v obou šestých třídách vznikají nová přátelství.                                                                             Mgr. Petra Fialová

Foto z akce zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít