Jednou z tradic na naší škole je pořádání pěvecké soutěže žáků 1. – 5. ročníku. Žáci každé třídy spolu s třídní učitelkou vybírají ty nejlepší „ptáčky zpěváčky“, kteří se spolu utkají ve školním kole. Letos bylo opravdu velice těžké vybrat ve třídě nejlepší zpěváky. Konkurence byla veliká. Při školním kole dne 12. 12. 2019 nebylo rozhodování o mnoho lehčí. Ve škole máme spoustu zpívajících slavíků, pěnkav, skřivanů a dalších zpěvných druhů. Titul „Pulický vrabec“ však může získat jen ten nejlepší.

V první kategorii žáků 1. -3. třídy získala 1. místo Sára Czubová (3.A) , 2.místo obsadila Tereza Olejníková (1.A), 3.místo Emily Rubešová (2.A) a Lada Kropáčková (3.A).

V druhé kategorii vybrala odborná porota na 1. místo Zuzanu Marešovou (4.A) a Magdalénu Čtvrtečkovou (5.A), na 2.místo Andreu Daňkovou (5.A) a Kateřinu Pitašovou (4.A) a na 3. místo Barboru Hůlkovou (5.A).

Gratulujeme vítězným zobáčkům a těšíme se na další ročník.    – mp-                                Foto z akce zde

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít