Chlapci ze čtvrtého a pátého ročníku se den po turnaji děvčat zúčastnili také okresního turnaje ve florbale v Rokytnici v O. h. pořádaného stejnou společností. Při prvních dvou zápasech bylo znát, že nemáme možnost trénovat v adekvátních podmínkách a nejsme tedy zvyklí hrát na hřišti s mantinely. Díky tomu jsme prohráli naše dva úvodní zápasy a tím i ztratili možnost hrát o postup. Chlapci to ale nevzdali a do zbývajících zápasů šli naplno a všechny zbylé zápasy vyhráli.   -jm-

Fotoreportáž zde  

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít