Děti v naší škole si každé dva roky společně připomínají české vánoční tradice spojené s narozením Ježíška v Betlémě. Letos si žáci 8. ročníku pro ostatní děti školy připravili tři živé obrazy v rámci akce Putování do Betléma:  1. zastavení u tří králů, 2. zastavení u pastýřů, kterým se zjevil anděl, 3. zastavení u jesliček ve chlévě. Děti si vyslechly krátký příběh a zazpívaly koledu. Poté se předávala zaměstnancům školy přáníčka vyrobená k Vánocům a do nového roku 2020. Poslední den ve škole si pak děti, jako tradičně, předaly ve třídách mezi sebou dárečky. Nakonec si u stromečku ve vestibulu, za doprovodu hudebních nástrojů v rukou spolužáků, společně zazpívaly vánoční koledy a oblíbenou „Půlnoční“ od Václava Neckáře.

Vánoční fotografie jsou zde

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít