Žáci devátého ročníku mají na naší škole tradiční „povinnost“ v rámci estetické výchovy, a to připravit pro žáky 1. stupně školy a děti z mateřské školy v Dobrušce a ve Valu „Mikulášskou nadílku“. Škola vysílá tři skupiny Mikulášů s čerty i anděly, protože plníme přání i maminkám v „Hastrmánku“ a chodíme nadělovat i tam.  V 1., 2., i 3. třídě byly děti na návštěvu připraveni ve vlastních kostýmech. Většina z nich si zasloužila malý sladký dárek, 5 dětí však dostalo pouze balíček s uhlím od čerta!     -vh-

              

              

                 

               

                

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít