Letošní projektový čertovský den ve škole si nejvíce užívaly děti z 1. – 6. ročníku. První dvě vyučovací hodiny je navštívil ve třídách Mikuláš se svojí družinou a nejen chválil, ale i napomínal. Všem hodným dětem pak rozdával dárky. Na desátou se sešli prvňáci, druháci a třeťáci v tělocvičně kde soutěžili ve čtyřech pekelných soutěžích: čertovský tanec, luciferovo klání, pekelná věž a belzeblbův řetěz.  Nakonec těsně zvítězili žáci 3. A. Ve druhé části dopoledních diskohrátek soutěžili žáci 4. – 6. ročníku. Úkoly se opakovaly, tentokrát vyhráli páťáci. Mezi soutěžemi učili deváťáci – pořadatelé všechny přítomné různé taneční hry. K čertovské atmosféře přispěly samy děti svým červeno-černo-bílým oblečením.        –vh-

              

                

                

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít