Kdo by nechtěl trávit čas ve společnosti dvou mladých hasičů!?  Tuto příležitost měli žáci 2. A, kteří se účastnili dvou besed v rámci preventivního programu „Hasík“. Besedy byly zaměřené nejen na správné chování dětí při předcházení riziku požáru, ale i na řešení případného problému (požár, dopravní nehoda, aj.). Žáci si vyzkoušeli dýchání přes dýchací masku, hašení vlastního hořícího oděvu  (samozřejmě s použitím představivosti ), správný postup při uniku z hořícího pokoje a jiné dovednosti. Hasiči byli mile překvapeni znalostmi žáků. Děti nezaváhaly ani při určování tísňových telefonních čísel, ani při popisu cvičného požárního poplachu. Máme prostě ve škole šikovné děti.          -MP-

                       

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít