Na novou školní družinu jsme se těšili už několik let. Dětí ve škole každým rokem přibývá, a proto vedení školy požádalo radu města o přístavbu a rozšíření stávající učebny, ve které se tísnilo 30 dětí. Konečně tu mohou trávit čas před i po vyučování v krásné prostorné místnosti, plné her, nového nábytku i malé kuchyňské linky s dřezem. Děti si hned po otevření nové družiny po podzimních prázdninách oblíbily novou sedací soupravu, chlupaté polštáře i milá mazlící zvířátka. Pro ty starší je lákadlem nový kulečníkový stůl, stolní fotbal a přibude i velký televizor s nejnovější herní konzolí XBOX ONE X pro hraní sportovních a tanečních her. Původní část nové školní družiny bude sloužit i pro výuku jazyků v půlených hodinách. V lednu 2019 učebnu dovybavíme interaktivní tabulí a dataprojektorem.
Vedení školy i vychovatelky touto cestou děkují radě města Dobrušky v čele s panem starostou ing. P. Lžíčařem za uvolnění finančních prostředků na tuto přístavbu. Stavět začala firma STATING s.r.o. hned první den letních prázdnin. Přestože stavba byla dokončena již v září, na položení lina a koberců jsme čekali do konce října, až vyschly nové podlahy. Nyní si už novou školní družinu i její vybavení mohou děti s paní vychovatelkou plně užívat. –vh-

                 

                             

          

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít