26. října vybojovali kluci z I. stupně v nádherné hale ZŠ v Rokytnici v Orl. horách (Máme jim co závidět!!! Snad i Dobruška se dočká více než předvolebních slibů!) druhé místo na turnaji 12 družstev a tím i postup do krajského finále, kde se utká 10 nejlepších z Královéhradecka. Postupně jsme porazili v derby Bodlinku 3:0, Dráčky z Kostelce n.O. 5:0, s houževnatými Doberáky jsme remizovali 3:3, křídla nám přistřihli Javorníčci z Rychnova výhrou 4:2. V posledním zápase skupiny jsme však po vynikajícím výkonu doslova smetli rekordním skóre 10:0 Borošáky z Borohrádku. To nám otevřelo cestu do semifinále play-off proti vysokým domácím favoritům – Medvědi si však medu nelízli, hned od počátku jsme měli navrch, vynikající výkon podal i brankář a výhra a postup do krajského finále byly naše po výsledku 4:0. Pochvalu zaslouží všichni hráči a dík patří i dvěma rodičům – fanouškům, kteří nás přijeli podpořit.  -jf-

                                                                

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít