Plánovanou exkurzi do Prahy podnikli za krásného počasí žáci 9. ročníku v úterý 10.10. Dopoledne navštívili expozici moderního umění ve Veletržním paláci, bohužel ochuzenou o obrazy F. Kupky, které byly zrovna vystaveny jinde. Po občerstvovací zastávce na Václavském náměstí odjeli metrem na Vyšehrad na prohlídku hřbitova a Slavína. Pak už společně spěchali na Palackého náměstí a kolem Tančícího domu na Karlovo náměstí. Odtud opět metrem na Černý most a zpět autobusem domů.   -VH-

               

                                               

                                       

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít