V úterý 2. 10. 2018 se naše škola zúčastnila přespolního běhu v Solnici. Dívky obsadily dvě kategorie. Zvlášť úspěšná byla děvčata ze 4. a 5. třídy ve II. kategorii. Konkurence zde byla velká, závodilo celkem 74 dívek ze 14 škol. Šestičlenné družstvo v sestavě Ovčariková, Peterová, Ficencová, Čtvrtečková, Michalíková a Mazochová obsadilo vynikající 1. místo. V jednotlivcích vynikla mezi všemi hlavně Magdaléna Ovčariková, která s přehledem zvítězila. Družstvu starších žákyň se již tak nedařilo, skončilo až na 8. místě, ale vyzdvihnout je třeba krásné 2. místo Renaty Skálové. Odjížděli jsme s pocitem dobře odvedené práce, že naše děvčata se nezúčastnila jen do počtu. Věříme, že příští rok tento skvělý výsledek zopakujeme.   -j Mc-

                

                                                    

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít