V hodinách volitelného předmětu užité výtvarné činnosti  budou žáci 7. ročníku po celý rok vytvářet zajímavé výtvarné objekty z různých materiálů. Hotové výrobky pak mohou použít jako dárek nebo jako ozdobu vlastního pokoje. Záleží jen na vlastních nápadech a zručnosti. Používat budou různé nástroje, se kterými se budou učit bezpečně zacházet při práci. Dinosaury vytvořili z odpadových kartonů.

                 

                                                       

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít