Žáky hned druhý den po zahájení školního roku 2018/2019 čekalo milé překvapení v podobě akce Vješák před školou, kterou si pro ně připravil místní volnočasový klub. Vješák se nastěhoval za školu na školní pozemky a nabídl v hodinových blocích své aktivity jednotlivým třídám 2. stupně, které se mohly dozvědět něco o tom, kdy jej mohou navštívit, jaká mají jako návštěvníci práva a co v něm mohou zažít. Během programu si spolu se svým vyučujícím žáci zahráli stmelovací hru, vyzkoušeli své taneční dovednosti na konzoli X-box, zastříleli si z luku nebo využili populární stolní fotbálek.                                                                                                Mgr. Václav Mach, vedoucí klubu

                                                      

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít