První rok nového školního roku navštívila devatenáct prvňáčků v doprovodu rodičů delegace radních našeho zřizovatele města Dobrušky složená z pana starosty Ing. Petra Lžíčaře a místostarostů Ing. Petra Poláčka a Petra Sadovského. Mezi hosty byl i pan tajemník JUDr. Jan Šťastný a  krajský zastupitel PaedDr. Josef Lukášek. Předali dětem dárečky a popřáli hodně šťastných dnů, strávených ve škole po celých devět let školní docházky.  Protože v tento slavnostní den byl hlavní vchod kvůli právě pokládané nové dlažbě mimo provoz, vkrádali se rodiče s dětmi do školy nouzovým východem.  Na konci září bude nová školní družina dokončena a  zpřístupněna dětem. Už se všichni těší!

      

      

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít