Ve dnech 12. a 13. září 2018 měli žáci naší školy možnost zhlédnout prezentaci knížek anglického nakladatelství Usborne, které k nám přivezla paní Veronika Špačková z Kostelce nad Orlicí. Jednotlivé třídy měly možnost si knihy podrobně prohlédnout, prolistovat a prozkoumat, zda jsou schopni anglickému jazyku, který se na škole učí, porozumět. Následně po domluvě s rodiči si děti mohly vybrané tituly zakoupit. Škola díky této spolupráci získala knížky dle svého výběru, které využije ke zkvalitnění výuky angličtiny. Navíc budou tyto knihy zařazeny do anglické „knihovničky“, ze které si je budou moci žáci půjčovat a cvičit se v porozumění anglickému textu také doma.   -vm-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít