Tradičně pořádaný adaptační kurz pro žáky 6. ročníku na chatě Juráška v Olešnici měl letos velký význam pro všechny žáky budoucích paralelních tříd. Kurz proběhl ve dnech 5. 9. – 6. 9. 2018. Cílem bylo stmelit nově vznikající třídní kolektivy. Z původní 5. A někteří žáci odešli na gymnázium a do naší školy přišly nové posily z Pohoří, Podbřezí a Ohnišova. Žáci si společně s třídními učitelkami stanovili třídní pravidla, seznámili se se školním řádem a v průběhu mnoha kolektivních her se měli možnost vzájemně poznat a navázat nová přátelství. Na základě těchto nových kamarádských vztahů se pak mohli vyjádřit k rozdělení do jednotlivých tříd, které již zůstane neměnné. Letos všem ke zdárnému průběhu kurzu pomohlo i velmi příjemné počasí.

              

                                             

 

 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít