Florbalových turnajů se zúčastnili i žáci 6. a 7. třídy. Bohužel skončili už v prvním kole, které se hrálo v hale školy ZŠ Františka Kupky. Poslední zápas, který hráli o postup s Českým Meziříčím, nezvládli a žádný postup do okresního kola se nekonal. Hráči 3., 4. a 5. třídy hráli v Rokytnici ČEPS Cup, ve kterém skončili na 2. místě, když prohráli ve finále s hráči ZŠ F. Kupky. Turnajové zápasy hrála i děvčata ze 4. a 5. třídy, která skončila na smolném 4. místě.

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít