25. října vyrazili vybraní žáci 8. a 9. ročníku s panem učitelem Frýdou do tělocvičny ZŠ F. Kupky a změřili svoje síly se Skuhrovem, Gymnáziem Dobruška a Českým Meziříčím. Chlapci si vedli výborně, když porazili všechny tři soupeře a postoupili do velkého okresního kola, které se konalo v Rokytnici v Orl. horách. Naše škola se v konkurenci Rychnova nad Kněžnou, Voděrad, Kostelce na Orlicí, Gymnázia Dobruška, Doudleb nad Orlicí, Rokytnice v Orlických horách a Solnice neztratila a umístila se na 3. místě za Rokytnicí a Rychnovem. Na 4. místě skončilo sousední Gymnázium Dobruška. Náš tým měl sice velké ambice postoupit do finále, ale domácí Rokytnice s „malou“ přízní rozhodčího nám nedovolila postoupit.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít