Škola připravuje polodenní výjezdy na průpravu sjezdového lyžování a jízdy na snowboardech pro žáky 5. – 9. ročníku do Orlických hor, na sjezdovku u Šerlišského mlýna, vedle chaty „Kačenka“. Výjezdy se uskuteční ve dnech 29.1. až 1.2.2018. V případě zájmu žáků budou zařazeny i běžky. Přihlášky přijímá a informace sděluje p.uč. Macek. Výjezdy se budou konat v rámci výuky, jako průprava, výcvik a zdokonalování lyžařské techniky, nepůjde o volné lyžování.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít