Sportovní den

V úterý 22. 6. dobrušský stadion patřil dětem naší školy. Žáci devátého ročníku připravili pro všechny děti prvního stupně tři stanoviště: hod míčkem, skok do dálky a běh na 60 metrů.

Některé děti si prožily své první sportovní závody v životě. Líbilo se jim skákání do dálky i hod míčkem. Běhání nebylo top disciplínou. Přesto se našlo pár odvážlivců, kteří si dobrovolně zaběhli závod na 800 metrů. Každý se snažil, pot tekl proudem ze všech. Nejlepší sportovci byli odměněni medailí a diplomem, z každé třídy 3 chlapci a 3 dívky. :-) -MB-

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít