Školy za školou

Ve středu 7. června se v Kulturním domě v Dobrušce konala akce Školy za školou. Akce se zúčastnili i naše žákyně z 1. – 4. třídy, které navštěvují taneční kroužek při školní družině.

Děvčata se na vystoupení velmi těšila. Po březnové besídce pro rodiče na ZŠ Pulická to bylo jejich další taneční vystoupení s pompony. Tentokrát se nacvičená sestava skládala ze tří skladeb. Žákyním se tanec vydařil a z vystoupení byly nadšené. Tanec si na pódiu hlavně užily a bavilo je to, což bylo i mým cílem. -MH-

 

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít