Čarodějnické odpoledne v ŠD

Poslední dubnový čtvrtek a pátek jsme si ve školní družině naplánovali „Čarodějnické odpoledne“. Děti se celý týden náležitě připravovaly. Ve školní družině si vyráběly kouzelnické hůlky a kotlíky. Stříhaly, omalovávaly a lepily čarodějnice všeho druhu. Luštily různé čarodějnické rébusy a věštily z run. V pátek jsme si na hřišti za gymnáziem pro děti připravili čtyři stanoviště s úkoly, kterými postupně procházely. Na prvním stanovišti si vyzkoušely „let“ na koštěti, hod pavoukem a poznávání pavouků po hmatu. Na dalších stanovištích je čekalo míchání lektvarů, čarodějnický kvíz a pátrání po stopách kouzelných příšerek. Děti po splnění všech úkolů dostaly sladkou odměnu, letecký průkaz opravňující k létání na dobu 100 let a čarodějnický výuční list od čaroděje Bělofouska. Děti byly nadšené a už teď se těší na další den plný her a zábavy, který se uskuteční v červnu k svátku ke Dni dětí. -MH-

Fotogalerie ZDE.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít