Dne 19.1.2023 proběhlo školní kolo v recitaci pro 1. stupeň. Po třídních kolech se školního zúčastnilo vždy pět žáků z jednotlivých tříd. Soutěž proběhla ve školní tělocvičně. Diváky a nadšenými tleskajícími byli žáci 1.- 5. ročníku. Děti měly pěkný kulturní zážitek, který jsme si mohli nyní dovolit poprvé po covidové době :-).
Odměněni byli všichni účastníci školního kola a první tři v jednotlivých kategoriích si odnášeli drobné dárky a diplomy. – JP –
Fotogalerie ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít