Ve čtvrtek 22. prosince se po covidové přestávce mohli žáci školy sejít na tradiční předvánoční akci – zpívání na schodech. Vzhledem k velkému počtu byli rozděleni na dvě skupiny. Hrálo se na různé nástroje – trubku, klarinet i elektrické varhany. Vystoupily děti z kroužku flétniček i školní sboreček. Nechybělo slovo paní ředitelky, promluvil i pan místostarosta Jan Špaček. Závěr patřil školní předvánoční hymně – písničce Půlnoční.  -pp-  Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít