Poslední školní den roku 2022 se žáci účastnili projektu PUTOVÁNÍ K BETLÉMU. Ve třídě si je vyzvedla žákyně 9. ročníku, která symbolizovala hvězdu. Žáci představovali poutníky, kteří se vydali na cestu za hvězdou. Ta je provedla po třech zastaveních. První a druhé zastavení připravili sedmáci, kteří chodí na literárně dramatickou výchovu. Nejdříve se poutníci potkali se třemi králi. Poté zavítali mezi pastýře, kteří nocovali v krajině kolem Betléma. Náhle se u nich zjevil anděl, který jim zvěstoval narození Spasitele. V tělocvičně připravili deváťáci třetí zastavení – živý betlém. Každé zastavení bylo zakončeno společným zpěvem vybrané koledy. -pp- Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít