Ve spolupráci s panem učitelem Mackem se dne 9. ledna v rámci florbalového kroužku pro 1. – 3. třídu uskutečnil florbalový turnaj dvojic. Celkem se zúčastnilo 9 žáků, kteří byli rozděleni do pěti družstev. Pro žáky to byl úplně první turnaj a pokroky byly značné. Vše probíhalo v přátelské atmosféře. Děti si celý turnaj náležitě užily a odnesly si nejen zážitky, ale i diplom za umístění a pomyslnou medaili. Nejlepším střelcem turnaje se stal Adam Poláček z 3. A s osmi vstřelenými góly. Všichni doufáme, že se podobná akce zopakuje také v nové hale. Foto ZDE 

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít