Ve středu 21.12. byly třídy 1. stupně na zimním předvánočním výletě v Potštejně. Pozvánka na Vánoční putování zámkem, návštěva Betlému a pohoštění v cukrárně byla lákavá. Tak jsme jeli. Příběh dívky Barunky, která se vydala na cestu do Betléma, děti zaujal. Provázel ji celou cestu anděl, který ji chránil. Nás ale neochránilo nic a hodně jsme vymrzli! Takovou zimu jsme v budově zámku nečekali. Přestože jsme všichni byli teple obléknuti, lomcovala s námi zima. Celý zážitek si budeme dlouho pamatovat!  -MB-

O mnoho příjemněji bylo ve čtvrtek ve škole při „putování do Betléma“, zpívání na schodech i třídních besídkách.  Foto z akcí ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít