V pondělí 5.12. přišel do 1. až 4. ročníku  Mikuláš, anděl a dva čerti.
Mikuláš mnoho dětí pochválil, ale některé musel i pokárat a připomenout jim, jak se mají chovat.
Přestože mnozí žáci předem machrovali, že se čerta nebojí, v jeho přítomnosti měli velký respekt. Ale slzičky nebyly 🙂
Děti dostaly drobné dárky a sladkosti a mohly se i převléknout do připravených kostýmů.
Ve třídě si děti mohly vyhodnotit své převleky: Mikuláš, čert, čertice a anděl.
Ve 4.A výuka probíhala ve znamení tohoto svátku. V češtině jsme si přečetli o původu Mikuláše a také o tom, kdo se má čertů bát a kdo nemusí. Děti plnily různé motivační úkoly. V hodině matematiky se počítaly opravdu „čertovské příklady“ s čertem, andělem a Mikulášem. Nejtěžší úlohy žákům připravilo pět nezbedných čertíků. I s tím si mnohé děti poradily a získaly čertovskou hvězdičku.
JP   Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít