*Prváci navštívili výstavu Lega v bývalé KB.  Vystaveno bylo veliké množství staveb, vláčků, hradů, letadel i lodí – např.  Titanik. Mezi tím vším i nepřeberné množství postaviček. Děti se nemohly vynadívat. I pro dospělé dámy Lego orchidej a bonsaj. Nádhera.
1. A ,  Marcela Bílková a Eliška Semrádová
**I třída 4.A se v pátek 9.12. vypravila na výstavu LEGA v Dobrušce. Děti stavebnice Lego milují a moc se těšily. Ovšem tak překrásné „stavbičky“ jsme ještě neviděli!
Na výstavě byly sestavené z lega kostiček pojízdné modely vlaků, pirátské lodě, hrady z filmů, Titanic, spousta postav, aut, letadel, dokonce i květin. Většina výrobků byla aktivní a děti si mohly vyzkoušet ovládání mobilních výrobků ovladači sestavenými též z lego kostiček.
Na konec se konal kvíz, který žáky vyzkoušel z pozornosti na výstavě a žáci mohli získat drobné lego dárečky.
Byl to moc pěkný a neobvyklý předvánoční zážitek.  -JP-
Příští rok se plánuje opět výstavu v Dobrušce s novými sety Lega.  Budeme se těšit.

Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít