Dne 24.11.2022 proběhl ve sportovní hale Pulická další florbalový turnaj. Tentokrát se ho zúčastnilo deset dívek ze 4. a 5. ročníku. Celkem jsme sehrály šest zápasů a naše děvčata si zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost, se kterou se do zápasů pustila. Bohužel nám chyběly větší zkušenosti s touto hrou, a tak soupeřky byly vždy o trochu lepší než my. I když dívky skončily zklamané na „bramborové“ příčce, turnaj byl pro náš tým cennou zkušeností.

Cílem takovýchto školních akcí, je ukazovat dětem cestu k pohybu a různým sportovním aktivitám. Možná i některé z našich žákyň motivoval k většímu zájmu o florbal, v současnosti velmi populární sportovní hru. -pškr-  Foto ZDE

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít