Turnaj ve florbalové soutěži Čeps up mezi základními školami pro 4. a 5. ročníky se konal 10.11.2022 v nové sportovní hale Pulická.
Z naší školy se utkání zúčastnilo 14 chlapců. Skvěle odehráli 4 zápasy proti žákům z okolních škol, jedna výhra, dvě remízy a jedna prohra. Do semifinále se nedostali, ale určitě si to moc užili a získali nové zkušenosti, které se budou hodit příště. Z devíti škol získali 6. místo.
Chtěla bych jim touto cestou poslat velkou pochvalu za přípravu před turnajem, za to, jak se snažili a vymýšleli v průběhu soutěže taktiku a především za kázeň a prokázaný smysl pro fair play.  Foto k nahlédnutí ZDE.       –JP-

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít