Atletický klub Dobruška připravil pro žáky 4. – 6. tříd základní školy z polského partnerského města Piława Górna sportovní den na stadionu.

V atletický disciplínách (sprint 60m, běh 800m, skok daleký, hod kriketovým míčkem a štafeta 8x100m)  byli polským žákům vyrovnanými soupeři žáci 4. – 6. tříd naší školy  ZŠ Dobruška, Pulická. Ačkoliv začal tento den mlhou, která by se dala krájet, skončil zalitý sluncem a sportovními úspěchy žáků obou škol.

naše 1. místa:
– Kristýna Pavlová – 800m   5.roč.
– Jaroslav Jureček – 800m   6.roč.
– Jakub Stodůlka – 60m   6.roč.
– Jiří Křepela – míček   6.roč.
– Kateřina Tomková – míček  6.roč.
– Magdalena Sobotková – dálka   6.roč.
……………………………………….
Kdyby se rozdávaly medaile, měli bychom 6 zlatých.  Škoda! Rozdávaly se batohy, bramborová kaše a řízek.
Děti se na medaile a stupně vítězů těšily, za to i bojovaly …, tak třeba příště. JP

Foto z akce ZDE

 

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít