Vydávání vysvědčení v 5.A zahájila paní ředitelka Michaela Petráčková předáním pamětních listů žákyním, které naši třídu opustí a v příštím školním roce budou studovat na víceletém gymnáziu v Dobrušce.
Nechyběly ani dárečky od žáků pro paní ředitelku, napečené sladkosti, kytičky nebo i dárečky „ze zahrádky“.
Potom proběhlo vyhodnocení třídních soutěží, udělování pochval za aktivitu, za vzorné chování i za vynikající prospěch.
Vyzdvihla bych ohodnocení nejlepších čtenářů a velmi pěkné vedení čtenářských deníků a vyhodnocení nejlepších sportovců třídy v kategorii dívky a chlapci.
Při samotném předávání vysvědčení třídu navštívila fotografka z Rychnovského deníku. Fotografie je možné prohlédnout si na stránkách tohoto deníku.
Všichni žáci 5.A třídy prospěli, mnozí s vyznamenáním a postupují do dalšího ročníku. Vzhledem k tomu, že přibydou žáci z malotřídních škol okolních obcí, třídy budou rozděleny na dvě skupiny: 6.A a 6.B. Foto zde
JP

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít